Służby ujawniły zwłoki mężczyzny w mieszkaniu przy ul. Klonowej

Dziś w późnych godzinach popołudniowych służby interweniowały w jednym z bloków mieszkalnych przy ulicy Klonowej w Oleśnicy. Dyspozytor Pogotowia oraz Dyżurni Straży Pożarnej i Policji otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie, który znajduje się w swoim mieszkaniu i może wymagać pomocy medycznej.  Nie był on bowiem widziany od pewnego czasu, a sąsiedzi podejrzewali iż mogło mu się coś stać.

Przybyli na miejsce Strażacy po wejściu do mieszkania ujawnili zwłoki jego lokatora. Z naszych informacji wynika, że stan ciała mężczyzny wskazywał iż ten nie żył już od dłuższego czasu. W związku z tym udająca się do interwencji karetka Pogotowia Ratunkowego z Trzebnicy została odwołana. Zgon mężczyzny stwierdzić będzie teraz musiał Lekarz, którego o fakcie poinformują Policjanci.

Na miejscu pracują Policjanci, którzy ustalają dokładne przyczyny śmierci mężczyzny. Strażacy zakończyli działania na miejscu i powrócili do jednostki. Wkrótce na miejsce tragedii przybędzie policyjna grupa dochodzeniowo – śledcza, która pod nadzorem prokuratury dokona oględzin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.