Potrącenie rowerzysty na rondzie – FOTO

Dziś (16.VIII.16), około godziny 13:30 do oleśnickich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o potrąceniu rowerzysty na rondzie 750-lecia Oleśnicy. Na miejsce niezwłocznie został wysłany patrol policji oraz zespół Ratownictwa Medycznego.

Jak udało nam się ustalić, kierująca Mercedesem na oleśnickich tablicach rejestracyjnych, potrąciła poruszającego się po rondzie mężczyznę na rowerze. Następnie jednoślad był ciągnięty pod samochodem przez około 7 metrów. Uczestnicy zdarzenia zostali również przebadani na obecność alkoholu w wydychanym powietrzu. Byli oni trzeźwi.

Na miejsce zdarzenia dojechał zespół Ratownictwa Medycznego, który przetransportował rowerzystę z  obrażeniami ciała do oleśnickiego szpitala. Jego stan na chwilę obecną nie jest znany.

Przybyli na miejsce policjanci wydziału ruchu drogowego oraz grupa dochodzeniowo- śledcza ustalają dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia. Ruch w tym miejscu przez kilka godzin był utrudniony.

Na miejscu:

-KIA Ceed WP-I KPP Oleśnica

-Alfa Romeo WRD KPP Oleśnica

-Hyundai i 20 KPP Olesnica

-Volkswagen Crafter ZRM (S) SPR Oleśnica (?)

PONIŻEJ GALERIA ZDJĘĆ

[huge_it_slider id=”17″]

 

 

 

 

Jedna myśl na temat “Potrącenie rowerzysty na rondzie – FOTO

  • 21 sierpnia 2016 o 18:17
    Permalink

    Tak niezwlocznie zostali poinformowani policja i pogotowie ze rowerzysta 40 minut lezal na ulicy a kolo niego jezdzily samochody, nie zostal zabezpieczony a i pogotowie po 40 minutach dotarlo na miejsce. Kpina i nic po za tym!!!!!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.