Kobieta wypadła z okna – zginęła na miejscu

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło późnym popołudniem, w niedzielę 2 października. Tego dnia, około godziny 18:00 oleśnickie służby otrzymały informację o wypadnięciu kobiety przez okno przy ulicy 3 Maja 36. Na miejsce niezwłocznie udał się specjalistyczny zespół Ratownictwa Medycznego oraz patrol policji.

Po dojeździe służb na miejsce zdarzenia i zlokalizowaniu poszkodowanej lekarz niestety stwierdził zgon kobiety. Na skutek upadku z kilkunastu metrów odniosła ona bardzo ciężkie obrażenia, które skutkowały utratą życia na miejscu zdarzenia.

Jak udało nam się ustalić, prawdopodobnie z jednego z lokali na 2 piętrze budynku przez okno wypadła lub została wypchnięta około 40-letnia kobieta. Na chwilę obecną nie wiadomo czy była to samobójstwo, nieszczęśliwy wypadek czy też zabójstwo.

Sprawę bada prokuratura, policja prowadzi dochodzenie w tej sprawie. Na chwilę obecną nie jest wykluczany żaden scenariusz, nieznane są dokładne okoliczności zdarzenia lecz policjanci mają już pewne ustalenia. Ciało 42-latki zostało przetransportowane do Zakładu Medycyny Sądowej we Wrocławiu gdzie zostanie przeprowadzona sekcja zwłok.

Na miejscu pojawiła się policyjna grupa dochodzeniowo- śledcza, policjanci wydziału kryminalnego oraz prokurator. Czynności na miejscu trwały do godzin nocnych. W tym samym czasie zatrzymany przez policjantów został mężczyzna, który przebywał na pobliskim przystanku autobusowym. Być może ma on coś wspólnego z tajemniczą śmiercią kobiety.

Na miejscu:

-Volkswagen Crafter ZRM (S1) SPR Oleśnica

-Fiat Ducato WP-I KPP Oleśnica

-KIA Venga WK KPP Oleśnica

-Citroen Berlingo GD-Ś KPP Oleśnica

-Prokurator

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.