Bus uderzył w drzewo i osobówkę

Dzisiejszego popołudnia, około godziny 16:30, na ulicy Wały Jagiellońskie w Oleśnicy doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Poruszający się od strony ulicy 3 Maja, pojazd marki Citroen Jumper nagle zjechał na krawężnik i pobocze gdzie uderzył w przydrożne drzewo. Samochód następnie przewrócił na bok się na środku jezdni, w wyniku czego uderzył w przejeżdżające tamtędy BMW.

Na miejscu zdarzenia interweniowały dwa zastępy Straży Pożarnej a także patrol Policji. W wyniku zdarzenia nikt z jego uczestników nie został poszkodowany. W przewróconym pojeździe doszło do wycieków płynów eksploatacyjnych. Strażacy zabezpieczyli rozlewisko przy pomocy sorbentu. Następnie, po wykonaniu czynnosci przez Policjantów, pojazd został postawiony na koła a następnie usunięty z drogi.

Jak udało nam się ustalić, pojazdem będącym sprawcą zdarzenia kierował około 30-letni Gruzin. Był on trzeźwy. Nie odniósł żadnych obrażeń i ewakuował się z pojazdu przed przybyciem służb. Droga w miejscu zdarzenia była przez ponad godzinę całkowicie zablokowana.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.