Zderzenie 4 aut na Chopina – FOTO

Dzisiejszego popołudnia (24.X.16), około godziny 16:30 na ulicy Chopina w Oleśnicy doszło do zdarzenia drogowego. Zderzyły się tam osobowe BMW i Opel, który następnie uderzył w zaparkowanego Fiata a ten z kolei w Forda. Na miejscu pracują policjanci wydziału ruchu drogowego.

Z ustaleń obecnych na miejscu policjantów „drogówki” wynika, że kierująca BMW 3 wyjeżdżając z ulicy Bocka, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu poruszającemu się Oplem Vectrą, od strony ronda, mężczyźnie. Ten wcześniej jeszcze próbował ratować się przez zderzeniem zjeżdżając na przeciwległy pas drogi. Niestety na skutek uderzenia stracił panowanie nad pojazdem, na skutek czego zjechał na pobliski parking i uderzył w zaparkowanego Fiata Sienę, a ta następnie w Forda Transita.

Siła uderzenia w zaparkowane samochody była tak duża, że z w Fiacie złożyły się tylne siedzenia oraz wypadło radio. Pojazdy zostały również przesunięte o kilkadziesiąt centymetrów.

Nikt w zdarzeniu nie został na szczęście poszkodowany. Na miejscu obecnie pracują policjanci ruchu drogowego, którzy ustalają dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia, jak i również właścicieli uszkodzonych pojazdów. Ruch odbywa się bez utrudnień.

Warto wspomnieć iż jest to nie pierwsze zdarzenie drogowe w tym miejscu, od momentu wprowadzenia na ulicy Chopina ruchu dwukierunkowego.

Na miejscu:

-Skoda Octavia WRD KPP Oleśnica

PONIŻEJ GALERIA ZDJĘĆ:

[huge_it_slider id=”42″]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.