Wyskoczył z balkonu na 3 piętrze. Zginął na miejscu – FOTO

Dzisiejszego popołudnia (24.XI.16), tuż przez godziną 18:00 na osiedlu przy ulicy Otwartej w Oleśnicy, rozegrały się dramatyczne sceny. Z balkonu na 3 piętrze bloku mieszkalnego wyskoczył około 64-letniego mężczyzna.  Na miejscu błyskawicznie zjawiła się karetka pogotowia oraz patrol policji.

Pomimo podjętej na miejscu zdarzenia akcji reanimacyjnej życia mężczyzny nie udało się uratować. Obecny na miejscu lekarz stwierdził zgon. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich, z policyjnych ustaleń wynika iż mężczyzna sam targnął się na własne życie.

 

W miejscu nadal czynności prowadzą policjanci pod nadzorem prokuratora. Te mogą potrwać nawet do późnych godzin nocnych. Do pomocy również został wezwany zastęp straży z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej w Oleśnicy.

Jak udało nam się ustalić denat to 64-letni Zbigniew S., emerytowany pracownik pobliskiego ZNTK. Motywy jego działania nie są znane. Okoliczni mieszkańcy sugerują iż mężczyzna mógł chorować na depresję. Najprawdopodobniej jego ciało zostanie skierowane na sekcję zwłok do Zakładu Medycyny Sądowej we Wrocławiu.

Na miejscu:

-GBA 2/24 Star/MAN |511[D]22| JRG Oleśnica

-Volkswagen Crafter ZRM (S1) SPR Oleśnica

-KIA Ceed WP-I KPP Oleśnica

-Fiat Ducato WP-I KPP Oleśnica

-Fiat Ducato WIW KPP Oleśnica

-KIA Ceed WRD KPP Oleśnica

-Citroen Berlingo GD-Ś KPP Oleśnica

-Prokurator

PONIŻEJ GALERIA ZDJĘĆ Z MIEJSCA ZDARZENIA

[huge_it_slider id=”53″]

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.