Wypadek z udziałem czterech osobówek w centrum miasta

Dziś, około godziny 9:30 na skrzyżowaniu ulic 11 Listopada, Grabskiego i Mickiewicza w Oleśnicy doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. W wypadku brały udział łącznie cztery samochody – Mercedes oraz Audi, a także zaparkowane na przydrożnym parkingu Jeep i Toyota. Jedna osoba odniosła niegroźne obrażenia ciała i trafiła do szpitala. Na miejscu interweniowały służby.

Jak udało nam się ustalić, do zdarzenia doszło wskutek nieudzielenia pierwszeństwa przejazdu przez kierowca Mercedesa, młodemu mężczyźnie poruszającemu się czarną Audi. Pojazd sprawcy wyjeżdżając z ulicy Grabskiego został uderzony przez poruszające się ze znaczną prędkością Audi, jadące od strony skrzyżowania z ul. Lwowską. Po zderzeniu z Mercedesem osobówka wpadła na pobliski chodnik, a następnie uderzyła w tył zaparkowanego Jeep’a, który uszkodził jeszcze stojącą przed nim Toyotę. W wyniku zderzenia poszkodowana została jedna osoba poruszająca się Mercedesem. Trafiła do szpitala.

Obecny na miejscu patrol Policji wyjaśnia dokładne okoliczności zdarzenia. Aktualnie trwa oczekiwanie na kwalifikację zajścia, nie wiadomo jeszcze czy zostanie ono uznane jako kolizja, czy też jako wypadek. Na miejscu także są oleśniccy Strażacy, którzy cały czas zabezpieczają miejsce zdarzenia a także kierują ruchem. Mundurowi zabezpieczyli także powstałe wycieki płynów eksploatacyjnych z uszkodzonych pojazdów. Ruch na odcinku ulicy 11 Listopada od skrzyżowania z Mickiewicza i Grabskiego, do skrzyżowania z Reja i Moniuszki jest nadal zablokowany.

2 myśli na temat “Wypadek z udziałem czterech osobówek w centrum miasta

 • 19 czerwca 2019 o 13:13
  Permalink

  Nie wystarczy posiadać rs3 … Trzeba jeszcze mieć umiejętności

  Odpowiedz
 • 19 czerwca 2019 o 14:40
  Permalink

  Ario potrafisz czytać? Że kierowca mercedesa wymusił?

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.