Wypadek na Klonowej

Dzisiaj (10.III.16), w godzinach porannych (tj. około 6:00) na ulicy Klonowej w Oleśnicy doszło do wypadku drogowego. Zderzyły się tam Peugeot z powiatu wrocławskiego i Volkswagen na oleśnickich tablicach rejestracyjnych.

Na miejsce zostały wysłane służby w postaci radiowozu policji ruchu drogowego oraz zespołu Ratownictwa Medycznego. W wyniku zdarzenia jedna osoba doznała obrażeń ciała, przybyły na miejsce ZRM przetransportował ją do lokalnego szpitala, nie wiadomo jednak w jakim znajduje się stanie.  W późniejszym czasie na miejsce również została wysłana grupa dochodzeniowo – śledcza oleśnickiej policji.

Jak udało się nam dowiedzieć, z dotychczasowych ustaleń funkcjonariuszy „drogówki” wynika, że wyjeżdżający z przydrożnego parkingu, kierujący Volkswagenem Polo nie zachował należytej ostrożności, w wyniku czego wyjechał wprost pod jadącego w kierunku stacji benzynowej Peugeota. Pojazdy po zderzeniu blokowały przez prawie dwie godziny pas ulicy Klonowej w kierunku do ronda. Ruch odbywał się wahadłowo, lecz płynnie. Na miejsce przyjechała służba drogowa, która uprzątnęła z jedni pozostałości po zdarzeniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.