Kolizja nieoznakowanego radiowozu – FOTO, WIDEO

Wczoraj (08.III.16), około godziny 15:00 na Spalicach, na skrzyżowaniu ulic Boguszyckiej i Orzechowej doszło do zdarzenia drogowego. Zderzyły się tam nieoznakowana Kia oleśnickiej policji oraz dostawczy Mercedes jednej z firm kurierskich. Jak udało nam się dowiedzieć kierujący busem, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu nieoznakowanemu radiowozowi.

Na miejscu zjawiły się również trzy dodatkowe patrole policji,w tym technik kryminalistyki, który wykonał dokumentację miejsca zdarzenia. W wyniku kolizji, nikomu nic się nie stało, lecz samochód lokalnych stróżów prawa został poważnie uszkodzony i wymaga naprawy.

Przez około dwie godziny rozbite samochody blokowały skrzyżowanie, lecz ruch w kierunku Boguszyc odbywał się bez większych utrudnień. Jednak kierowcy wyjeżdżający z ulicy Orzechowej mieli spory problem aby włączyć się do ruchu, musieli oni przecisnąć się między uszkodzonymi pojazdami a ogrodzeniem pobliskiej posesji. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem karnym, uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ PONIŻEJ

ZOBACZ WIDEORELACJĘ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.