Wypadek dwóch Fiatów na Dobroszyckiej – FOTO

Dziś (21.VIII.16), około godziny 19:00 na skrzyżowaniu ulic Dobroszyckiej i Wojska Polskiego w Oleśnicy doszło do zdarzenia drogowego. Zderzyły się tam dwa Fiaty. Na miejsce początkowo został zadysponowany patrol policji a następnie Pogotowie Ratunkowe i zastęp PSP.

Jako pierwsza na miejscu pojawiła się policja, a dokładniej funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego. Pierwsze informacje jakie wpłynęły do dyżurnego oleśnickiej policji mówiły o kolizji dwóch pojazdów, w której nikt nie został poszkodowany. Przybyli na miejsce policjanci jednak stwierdzili, że w zdarzeniu poszkodowane zostały dwie osoby- dwie kobiety. Na miejsce zostały wezwane dwa zespoły Ratownictwa Medycznego, które przetransportowały osoby poszkodowane do oleśnickiego szpitala.

Na miejsce również dojechał wezwany przez policjantów zastęp z JRG Oleśnica celem neutralizacji rozlanych płynów eksploatacyjnych. Akcja Strażaków trwała około 10 minut i polegała na zabezpieczeniu miejsca akcji oraz zasypaniu wycieków sorbentem.

Ze wstępnych ustaleń policyjnej drogówki wynika, że kierująca Fiatem Punto na poznańskich tablicach rejestracyjnych, wyjeżdżając z ulicy Dobroszyckiej, od strony trasy S8, nie ustąpiła  pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu ulicą Wojska Polskiego w kierunku miasta, Fiatowi Stilo. Na skutek uderzenia Fiat Punto obrócił się o 180 stopni lądując na wysepce.

Na miejscu nadal pracują służby, droga jest przejezdna. Ruch odbywa się bez większych utrudnień.

SiŚ:

-GBARt 2.5/16 Iveco Eurocargo |511[D]21| JRG Oleśnica

-Volkswagen Crafter ZRM (S) SPR Oleśnica

-Mercedes Sprinter ZRM (P) SPR Oleśnica

-KIA Ceed WRD KPP Oleśnica

PONIŻEJ GALERIA ZDJEĆ

[huge_it_slider id=”19″]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.