Uroczyste przekazanie nowego wozu dla OSP Zbytowa – FOTO, WIDEO

Pod koniec września, Ochotnicy ze Zbytowej otrzymali fabrycznie nowy pojazd ratowniczo- gaśniczy na podwoziu samochodu MAN. Mimo, że wóz pewien już czas służy w szeregach tamtejszej OSP, to dziś odbyło się jego oficjalne przekazanie.

Wśród zaproszonych na uroczystość gości, znaleźli się między innymi: Zastępca Komendanta Wojewódzkiego PSP we Wrocławiu- bryg. Marek Kamiński, Komendant Powiatowy PSP w Oleśnicy- bryg. Jacek Noworycki, wraz z Zastępcą- mł. bryg. Andrzejem Fischerem, Dolnośląski Wojewódzki Inspektor Ochrony Środowiska- Waldemar Kulaszka, burmistrz Bierutowa- Władysław Kobiałka oraz przedstawiciele zaprzyjaźnionych jednostek OSP z terenu gminy Bierutów.

Na ręce jednostki oprócz symbolicznego przekazania kluczyków, trafił zestaw TRIAGE, czyli zestaw służący do segregacji poszkodowanych podczas wypadków masowych. Przy okazji uroczystości odznaczeni zostali również Druhowie jednostki za wieloletnią służbę w szeregach OSP.

Przybyli goście otrzymali również podziękowania za pomoc w sfinalizowaniu zakupu nowego samochodu, w postaci figurek przedstawiających nowy pojazd ratowniczy. A ten oby służył długo oraz bezawaryjnie, a także wyjeżdżał jedynie do ćwiczeń i na pokazy…

WIDEORELACJA

PONIŻEJ GALERIA ZDJĘĆ

[huge_it_slider id=”38″]

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.