Pożar u „uciążliwego lokatora”

Dziś (22.XI.16), przed godziną 18:00 do SK KP PSP w Oleśnicy wpłynęło zgłoszenie o pożarze w jednym z lokali, w bloku mieszkalnym, przy ulicy Podchorążych 1A. Na miejsce zdarzenia udały się 2 zastępy z JRG Oleśnica, które z uwagi na bliskość jednostki błyskawicznie dojechały na miejsce.

Po dokonaniu rozpoznania ustalono, że z mieszkania na pierwszym piętrze budynku wydobywa się dym. Po wejściu do lokalu zastano płonący garnek na kuchence. W mieszkaniu znajdował się mężczyzna, który został wyprowadzony z budynku oraz została mu udzielona pomoc.

Na miejsce przyjechała również wezwana podstawowa karetka pogotowia, której ratownicy udzielili pomocy medycznej lokatorowi mieszkania. Ten jednak nie wymagał transportu do szpitala.

Jak udało nam się ustalić mężczyzna jest bardzo uciążliwy dla pozostałych mieszkańców bloku. W jego lokalu dawno zostały odcięte media. Nie jest to jednak pierwszy tego typu problem z tą osobą.

Działania zastępów zostały zakończone około godziny 18:40. Na miejscu interweniowała również policja, która zajmie się sprawą. Na szczęście nikomu nic się nie stało a pożar okazał się niewielki.

SiŚ:

-GBARt 2.5/16 Iveco Eurocargo |511[D]21| JRG Oleśnica

-GCBA 8+4/60 Scania G480 |511[D]25| JRG Oleśnica

-Mercedes Sprinter ZRM (P5) SPR Oleśnica

-KIA Ceed WP-I KPP Oleśnica

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.