AKTUALIZACJA: Zaginięcie i poszukiwania starszego mężczyzny w Zbytowej

AKTUALIZACJA- 21:37:

Niestety pomimo wysiłku strażaków oraz ratowników nie udało sie przywrócić funkcji życiowych mężczyźnie. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon. Zbyt późno zostały podjęte działania poszukiwawcze, gdyż dość późno nas powiadomiono o zaginięciu. Mimo wysiłków ratowników, stierdzono zgon mężczyzny – mówi st.sierż. Aleksandra Pieprzycka oficer prasowy KPP w Oleśnicy

AKTUALIZACJA-21:17:

Po kilkugodzinnej akcji poszukiwawczej udało się odnaleźć mężczyznę. Aktualnie trwa walka o jego życie. Na miejsce dojechała już karetka pogotowia, trwa walka o przywrócenie czynności życiowych. 83-latka odnaleziono w polu pod Zawidowicami. Nie wiadomoj jednak jak długo tam się znajdował.

Zbytowej (gm. Bierutów), od około godziny 19:00 trwają poszukiwania starszego mężczyzny. Ponad 80-letni mieszkaniec tamtejszej wioski wyszedł dziś około godziny 15:00 z domu, do którego do chwili obecnej nie powrócił ani nie kontaktował się z rodziną. Na miejscu zorganizowana została akcja poszukiwawcza.

W działaniach biorą udział zastępy okolicznych OSP oraz kilka radiowozów oleśnickiej i bierutowskiej policji. Na chwilę obecną przeszukiwane są okoliczne pola i łąki. Wkrótce najprawdopodobniej na miejsce zostaną zadysponowane dodatkowe siły.

fot. nadesłane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.