Potrącenie starszego mężczyzny na Wileńskiej

Około godziny 13:30, służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o potrąceniu pieszego na ulicy Wileńskiej w Oleśnicy. Na miejsce udały się karetka Pogotowia Ratunkowego oraz dwa patrole Policji.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia Policjantów, kierująca Fordem Focusem kobieta, potrąciła około 75-letniego mężczyznę, który wtargnął na jezdnię zza innego pojazdu, z którym mijała się kobieta. Najprawdopodobniej próbował on przebiec na drugą stronę jezdni.

Na miejscu obecny był zespół Ratownictwa Medycznego, który udzielił pomocy poszkodowanemu pieszemu. Po wstępnym zaopatrzeniu rannego, został on przetransportowany do szpitala. Na chwilę obecną nie są znane jego obrażenia, lecz zdarzenie zakwalifikowane zostało jako wypadek.

Na miejscu pracuje policyjna grupa dochodzeniowo – śledcza, wraz z technikiem kryminalistyki. Mundurowi aktualnie ustalają dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia. Na ulicy Wileńskiej, na wysokości cmentarza, ruch jest lekko utrudniony. Zablokowany jest pas w kierunku miasta.

Na miejscu:

-D 07 01 – Volkswagen Crafter |ZRM (S)| SPR Oleśnica*

-KIA Ceed WRD KPP Oleśnica

-Skoda Octavia WRD KPP Oleśnica

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.