Potrącenie pieszej na ul.Wojska Polskiego

Dziś około godziny 12:45 na przejściu dla pieszych, zlokalizowanym na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Mikołajczyka w Oleśnicy, doszło do zdarzenia drogowego. Mężczyzna kierujący pojazdem marki Skoda Octavia potrącił przechodzącą przez jezdnię kobietę. O zdarzeniu poinformowane zostały służby ratunkowe. Po chwili na miejsce przybył patrol Policji, a tuż po nim, specjalistyczny zespół Ratownictwa Medycznego. 

Jak udało nam się ustalić, poszkodowana kobieta doznała urazu głowy oraz ogólnych potłuczeń. Obecni na miejscu Ratownicy udzielili jej pomocy, a następnie przetransportowali do oleśnickiego szpitala celem dalszej diagnostyki. Jej życiu jednak nie zagraża niebezpieczeństwo. 

Na miejscu zdarzenia pracują Mundurowi. Policjanci wyjaśniają dokładny przebieg wypadku a także zabezpieczają jego miejsce do czasu przybycia na miejsce grupy dochodzeniowo – śledczej, która wykona oględziny. Wstępnie wiadomo, że mężczyzna kierujący Skodą Octavią na poznańskich tablicach rejestracyjnych, poruszając się w stronę centrum miasta potrącił przechodzącą przejściem dla pieszych kobietę. Ruch w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowany w obu kierunkach. Inne patrole Policjantów obecne na miejscu kierują samochody objazdami. 

Na miejscu:

-D 01 09 – Volkswagen Crafter |ZRM (S)| SPR Oleśnica

-Opel Astra WRD KPP Oleśnica

-Opel Astra WRD KPP Oleśnica

-KIA Ceed WP KPP Oleśnica 

2 myśli na temat “Potrącenie pieszej na ul.Wojska Polskiego

  • 28 lutego 2020 o 15:37
    Permalink

    To, ze została potrącona kobieta to jedno. Ja jednak sie pytam jak to możliwe skoro tam jest prosta droga w strone centrum, że ta osoba widzac jadace auto weszła na pasy i nie zadbała o własne bezpieczenstwo?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.