Potrącenie pieszego na Dobroszyckiej – FOTO, WIDEO

Dziś (30.10.16), około godziny 17:30 na ulicy Dobroszyckiej doszło do zdarzenia drogowego. Potrącony został tam młody pieszy. Na miejscu zjawił się specjalistyczny zespół Ratownictwa Medycznego oraz dwa policyjne patrole ruchu drogowego.

Jak udało nam się ustalić, mężczyzna kierujący osobowym Mercedesem klasy E , jadąc od strony Dąbrowy w kierunku miasta, nie zauważył idącego poboczem około 20-letniego mężczyzny i uderzył w niego. Z nieoficjalnych informacji wiemy, że pieszy był nieoświetlony oraz nie posiadał elementów odblaskowych.

Przybyły na miejsce zespół Ratownictwa Medycznego udzielił pomocy mężczyźnie na miejscu zdarzenia a następnie w trybie pilnym przetransportował go do szpitala przy ulicy Kamieńskiego we Wrocławiu.

Na miejscu pracują funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego oleśnickiej policji. Ustalają oni dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia. Ruch na ulicy Dobroszyckiej odbywa się wahadłowo, zablokowany jest pas w kierunku miasta. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze sporo czasu.

Na miejscu:

-Volkswagen Crafter ZRM (S1) SPR Oleśnica

-KIA Ceed WRD KPP Oleśnica

-Fiat Ducato WRD KPP Oleśnica*

WIDEORELACJA

PONIŻEJ GALERIA ZDJĘĆ

[huge_it_slider id=”43″]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.