Potrącenie mężczyzny na Wojska Polskiego

Tuż przed godziną 18:00, na ulicy Wojska Polskiego w Oleśnicy potrącony został pieszy. Mężczyzna, który przechodził w miejscu do tego dozwolonym został uderzony przez nadjeżdżającego od strony miasta Seata. Na miejsce zostały wysłane wszystkie służby.

Jak udało nam się ustalić pieszy został potrącony w momencie gdy praktycznie znajdował się już na chodniku- schodził on już z pasów. Pojazdem marki Seat Cordoba kierowała około 40-letnia kobieta. W momencie zdarzenia była trzeźwa. Z uwagi na sytuację jakiej się dopuściła policjanci bez wahania zatrzymali jej uprawnienia do kierowania pojazdami. Straciła również dowód rejestracyjny.

Potrącony mężczyzna doznał między innymi urazu głowy oraz kręgosłupa. Został przetransportowany przez przybyły na miejsce zdarzenia zespół Ratownictwa Medycznego do oleśnickiego szpitala.

Pas ulicy Wojska Polskiego w kierunku Spalic jest zablokowany. Na miejscu czynności nadal prowadzą policjanci. Na miejscu panują utrudnienia w ruchu kołowym. Droga się korkuje. Trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności i przyczyn zdarzenia.

Na miejscu:

-Volkswagen Crafter ZRM (P)D 07 02 SPR Oleśnica*

-KIA Ceed WRD KPP Oleśnica

-KIA Ceed WP-I KPP Oleśnica

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.