Poranny wypadek osobówki i interwencja śmigłowca LPR

Do poważnego w skutkach zdarzenia drogowego doszło dziś, około godziny 7:00. W miejscowości Gronowice samochód osobowy Renault Laguna wypadł z drogi i uderzył w drzewo, a następnie ponownie znalazł się na jezdni. Na miejscu interweniowały służby naziemne i śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Pojazdem podróżowały dwie osoby- dwóch mężczyzn. Jeden z nich opuścił pojazd o własnych siłach, nie odniósł poważniejszy obrażeń. Natomiast stan kierowcy był bardzo ciężki, Strażacy aby go wydostać z pojazdu musieli użyć narzędzi hydraulicznych. Następnie po ewakuacji trafił pod opiekę zespołu karetki Pogotowia a następnie w ręce ekipy Ratownika 21- śmigłowca LPR z Ostrowa Wielkopolskiego.

Dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśnia Policja. Ze wstępnych ustaleń wynika, że około 40-letni mężczyzna kierujący Laguną, na prostym odcinku drogi z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad prowadzonym pojazdem a następnie zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Samochód po odbiciu się od niego dachował a następnie powrócił na drogę.

Zdjęcia otrzymaliśmy od czytelnika – DZIĘKUJEMY! 

2 myśli na temat “Poranny wypadek osobówki i interwencja śmigłowca LPR

 • 27 maja 2017 o 08:01
  Permalink

  Drugie zdjęcie ze śmigłowcem jest mojego autorstwa i jest ściągnięte z portalu sycow.naszemiasto.pl. Bardzo proszę o podanie źródła i autorstwa lub usunięcie.

  Odpowiedz
  • 27 maja 2017 o 09:12
   Permalink

   Przepraszamy za nieścisłości, zdjęcie zostało usunięte. Otrzymalismśmy je na wiadomością na facebooku od czytelnika, który zapewniał, że jest jego autorem. Jeszcze raz przepraszamy za zaistniałą sytuację.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.