PILNE: Poważny wypadek w Królewskiej Woli – leci LPR

Tuż przed godziną 23:00, w Królewskiej Woli doszło do poważnego wypadku drogowego. Samochód, którym podróżowały dwie osoby uderzył w drzewo. Jedna z nich – nieprzytomna- została zakleszczona w pojeździe. Na miejscu obecne są już wszystkie służby.

W drodze jest również śmigłowiec LPR, który wyląduje na miejscu gminnym w Twardogórze. Zabierze on poszkodowanego, który obecnie jest w ciężkim stanie.

AKTUALIZACJA- 00:24: Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego wylądował na miejscu gminnym, przy jednostce OSP Twardogóra. Od zespołu naziemnego przejął on najciężej rannego mężczyznę, który doznał wielu poważnych urazów, między innymi urazu czaszkowo- mózgowego. Przez cały czas był on nieprzytomny. Został zaintubowany przez Ratowników. Wkrótce trafi do specjalistycznego szpitala gdzie będzie hospitalizowany.

Na miejscu obecne są zastępy PSP z Oleśnicy jak i z Sycowa, a także jednostka OSP Królewska Wola. Poszkodowanym pomocy udzielały dwa zespoły Ratownictwa Medycznego- specjalistyczny z Sycowa i podstawowy z Twardogóry. Na miejscu obecna jest Policja, która ustala okoliczności zdarzenia

AKTUALIZACJA 02:31: Najciężej ranny- 21-letni mężczyzna niestety zmarł w drodze do szpitala. Prowadząca osobowe Audi a3 kobieta najprawdopodobniej była pod wpływem alkoholu, a na dodatek nie posiadała prawa jazdy.

fot. ilustracyjne

3 myśli na temat “PILNE: Poważny wypadek w Królewskiej Woli – leci LPR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.