Młody mężczyzna przedawkował narkotyki i alkohol? Nie udało się go uratować

Około kwadrans przed godziną 20:00, Dyspozytor Skoncentrowanej Dyspozytorni Medycznej we Wrocławiu otrzymał zgłoszenie o młodym mężczyźnie, u którego wystąpił napad drgawek. Do zdarzenia doszło na terenie jednej z posesji w Boguszycach. Na miejsce został wysłany podstawowy zespół Ratownictwa Medycznego z oleśnickiej podstacji, a wkrótce po nim również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Wrocławia.

Jak wynika z naszych informacji, w momencie dotarcia służb na miejsce mężczyzna miał być nieprzytomny a wkrótce miały zaniknąć u niego także funkcje życiowe. Ratownicy naziemnego zespołu podjęli reanimację, którą kontynuowano jeszcze przez blisko godzinę wraz z załogą śmigłowca. Niestety, życia mężczyzny w wieku około 25 lat nie udało się uratować. Lekarz stwierdził zgon pacjenta. Udało nam się dowiedzieć, że miał on najprawdopodobniej przedawkować narkotyki oraz alkohol. Dokładną przyczynę śmierci wyjaśni jednak sekcja zwłok, na którą zostanie skierowane ciało denata. Na miejscu pojawiły się także policyjne patrole oraz prokurator. Trwają czynności wyjaśniające w sprawie.

Jedna myśl na temat “Młody mężczyzna przedawkował narkotyki i alkohol? Nie udało się go uratować

  • 10 czerwca 2019 o 05:28
    Permalink

    Szkoda ze wcześniej nikt się nie zainteresował. Te wszystkie niebieskie karty to pić na wode. Potrafią tylko straszyć i pieniądze brać za nicnierobienie i siedzenie w komisji. Zupełnie nie kompetentne osoby, nie znające się na chorobie jaka jest uzależnienie choć często same uzależnione

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.