Kierowała bez uprawnień i doprowadziła do zderzenia

Dzisiejszego popołudnia, około godziny 18:15, na skrzyżowaniu ulicy Wojska Polskiego z drogą osiedlową, w pobliżu wieży ciśnień, doszło do zdarzenia drogowego. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe- Mazda oraz Opel. Żaden z uczestników kolizji nie odniósł obrażeń ciała, a do rozliczenia kierowców przyjechał patrol Policji drogowej.

Mundurowi szybko ustalili, że kierująca Oplem Calibrą nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo poruszającemu się po ul. Wojska Polskiego w kierunku Sycowa, mężczyźnie prowadzącego Mazdę 323, w wyniku czego doszło do bocznego zderzenia obu samochodów. Jak ustalono w toku czynności, sprawczyni nie posiadała uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi- nigdy nie miała prawa jazdy.

Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi, a na kobietę kierującą Oplem nałożone zostały dwa mandaty karne. Dodatkowo od samochodu poszkodowanego został zatrzymany dowód rejestracyjny, bowiem ten nie nadawał się do dalszej jazdy. Ruch w miejscu zdarzenia przez pewien czas odbywał się z lekkimi utrudnieniami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.