Dachowanie BMW niedaleko Sokołowic

Dzisiejszego poranka, około godziny 8:00, na drodze krajowej nr 25 niedaleko Sokołowic doszło do dachowania osobowego BMW. Na miejscu zdarzenia interweniowały dwa zastępy Straży Pożarnej oraz Policja.

Strażacy po dojeździe na miejsce i rozpoznaniu stwierdzili, że w przydrożnym rowie, na dachu znajduje się pojazd osobowy marki BMW na kaliskich tablicach rejestracyjnych. Samochodem podróżowała jedynie kierująca nim kobieta, która ewakuowała się z niego przed przybyciem służb na miejsce. Jak się okazało nie doznała ona żadnych obrażeń i nie wymagała interwencji karetki Pogotowia Ratunkowego.

Jak udało nam się ustalić, do zdarzenia doszło najprawdopodobniej na skutek niedostosowania prędkości do panujących na drodze warunków atmosferycznych. Na łuku drogi samochód wpadł w poślizg a następnie wylądował w rowie po przeciwnej stronie drogi gdzie dachował. Na miejscu czynności prowadzili Policjanci patrolu interwencyjnego. Działania zastępów PSP trwały około pół godziny a skupiły się głownie na zabezpieczeniu miejsca kolizji. Ruch w miejscu zdarzenia obywa się bez utrudnień.

Siły i Środki:

-GBARt 2.5/16 Iveco Eurocargo |511[D]21| JRG Oleśnica

-GBA 2/24 Star/MAN |511[D]22| JRG Oleśnica

-Skoda Yeti WP-I KPP Oleśnica

Jedna myśl na temat “Dachowanie BMW niedaleko Sokołowic

  • 13 lipca 2017 o 09:16
    Permalink

    to już chyba setne auto w TYM miejscu ! ile ludzi musi tam ucierpieć,żeby ktoś coś z tym zrobił !!!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.