Zderzenie z karetką Pogotowia w Twardogórze

Dzisiejszego popołudnia, przed godziną 17:00, na ulicy Wielkopolskiej w Twardogórze doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych oraz karetki Pogotowia Ratunkowego. Na szczęście, w wyniku kolizji nikt nie został ranny, jednak ambulans został na tyle poważnie uszkodzony, że miejsce zdarzenia opuścić musiał na lawecie. Pojazd nie nadaje się do dalszej jazdy i wymaga naprawy.

Na miejscu zdarzenia interweniowali Policjanci twardogórskiego Komisariatu a także patrol Wydziału Ruchu Drogowego z Oleśnicy. Mundurowi ustalili, że sprawcą zdarzenia jest kierowca osobowego Audi A4, który miał uderzyć w bok wjeżdżającego na pobliską posesję ambulansu, a następnie uszkodzić jadącego z naprzeciwka Opla Astrę.

Jak udało nam się ustalić, ambulansem poruszał się podstawowy zespół Ratownictwa Medycznego D07 04 z podstacji w Twardogórze. Ratownicy mieli przyjechać do jednego z pobliskich domostw celem udzielenia pomocy kobiecie, która najprawdopodobniej doznała złamania ręki. Na miejsce wezwany został dodatkowy zespół Ratowników.

Jedna myśl na temat “Zderzenie z karetką Pogotowia w Twardogórze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.