Zderzenie Peugeota i Audi na Wojska Polskiego

Dzisiejszego popołudnia, około godziny 15:00 doszło do zdarzenia z udziałem dwóch samochodów osobowych. Na „wylocie” ulicy Wojska Polskiego w kierunku Wrocławia, na tył Peugeota kierowanego przez obywatela Niemiec, najechał młody mężczyzna prowadzący pojazd marki Audi A3, na namysłowskich tablicach rejestracyjnych. Na miejsce został wezwany patrol Policji, celem rozstrzygnięcia kwestii sprawstwa kolizji.

Przybyli na miejsce Mundurowi przeprowadzili kontrolę trzeźwości kierowców, która nie wykazała nieprawidłowości. Następnie aby nie blokować ruchu pojazdy zostały zepchnięte na pobliski zjazd do stacji benzynowej. Funkcjonariusze „drogówki” bez większych problemów wytypowali sprawcę zdarzenia. Kierujący pojazdem marki Audi, 23-letni mężczyzna został ukarany mandatem karnym.

Samochody dalszą podróż będą mogły kontynuować wyłącznie na lawecie. Powstałe uszkodzenia wyeliminowały je z dalszego ruchu po drogach publicznych. Miejsce kolizji zostało uprzątnięte przez przybyłych Strażaków, którzy zneutralizowali również wycieki płynów eksploatacyjnych. Ruch obywa się już bez utrudnień.

Na miejscu:

-GBARt 2.5/16 Iveco Eurocargo |511[D]21| JRG Oleśnica

-Skoda Octavia WRD KPP Oleśnica

2 myśli na temat “Zderzenie Peugeota i Audi na Wojska Polskiego

 • 20 grudnia 2017 o 22:26
  Permalink

  CZemu nie zamazano twarzy funkcjonariuszy ? Upublicznianie wizerunku jest karane z powództwa cywilnego

  Odpowiedz
  • 21 grudnia 2017 o 15:40
   Permalink

   Skoro z ciebie taki prawnik to dlaczego nie znasz artykułu 81 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, który mówi o tym że wizerunek funkcjonariusza publicznego w trakcie wykonywania czynności służbowych nie podlega ochronie prawnej.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.