Zderzenie motocykla z osobówką w Bierutowie

Około godziny 11:45, na ulicy Namysłowskiej w Bierutowie, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego marki Renault Clio oraz motocykla Kawasaki. W wyniku zderzenia obu pojazdów poszkodowany został kierowca jednośladu. Na miejscu interweniowały dwa zastępy Straży Pożarnej, zespół Ratownictwa Medycznego a także patrol Policji.

Jak udało nam się ustalić, do zdarzenia doszło gdy mężczyzna kierujący osobówką wyjeżdżał z jednej z przydrożnych posesji. W momencie gdy znajdował się już na drodze, w jego tył uderzył motocykl na namysłowskich tablicach rejestracyjnych, kierowany przez 20-latka. Ten po kolizji z Renault upadł na ziemię i doznał urazu kręgosłupa.

Pomocy poszkodowanemu udzielali na początku Strażacy z bierutowskiej jednostki OSP a następnie przybyły na miejsce zespół Ratownictwa Medycznego. Ranny motocyklista trafił do oleśnickiego szpitala. Obrażenia jakich doznał najprawdopodobniej nie zagrażają jego życiu. Na miejscu wypadku trwają czynności wyjaśniające przyczyny zdarzenia. Ruch na ulicy Namysłowskiej w Bierutowie jest całkowicie zablokowany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.