Zderzenie osobówek na drodze wylotowej z miasta

Dzisiejszego popołudnia, około godziny 19:00, na ulicy Dobroszyckiej w Oleśnicy, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. W obrębie zjazdu do pobliskiej restauracji szybkiej obsługi zderzyły się pojazdy marki Fiat i Jaguar. Na miejscu interweniowały służby – zastępy Straży Pożarnej, zespół Ratownictwa Medycznego oraz patrol Policji.

Przybyłe na miejsce służby potwierdziły zgłoszenie o zdarzeniu z udziałem dwóch samochodów osobowych. Pomiędzy pojazdami doszło do zderzenia bocznego, wskutek którego poszkodowana została jedna osoba. Szczęśliwie doznane obrażenia nie zagrażają jej życiu i zdrowiu. Pomocy udzielili jej oleśniccy Strażacy. Mundurowi zabezpieczyli również pojazdy biorące udział w zdarzeniu jak i samo miejsce kolizji.

Jak udało nam się ustalić, do zdarzenia doszło najprawdopodobniej z winy kierującego Fiatem, który włączając się do ruchu na ul. Dobroszyckiej miał nie udzielić pierwszeństwa przejazdu poruszającemu się po niej Jaguarowi. Dokładny przebieg oraz okoliczności zdarzenia wyjaśniali jednak obecni na miejscu Mundurowi. Na czas działań służb częściowo zablokowany był pas drogi w kierunku miasta. Ruch odbywał się jednak bez większych utrudnień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.