Zdarzenie drogowe z udziałem policyjnych motocykli

Dzisiaj (27.V.16), tuż po godzinie 15:00 na ulicy Klonowej doszło do zderzenia Hondy z policyjnymi motocyklami. Oficer dyżurny oleśnickiej Komendy Policji, który otrzymał informację o zdarzeniu, na miejsce wysłał dwa patrole ruchu drogowego oraz technika kryminalistyki.

Jak udało nam się dowiedzieć, do zdarzenia miało dojść, gdy kierująca osobową Hondą kobieta wyjeżdżała z parkingu. Miała ona nie zauważyć jadących ulicą Klonową policjantów na motocyklach, a następnie uderzyć w jednego z nich, w wyniku czego ten przewrócił się i doznał niegroźnych potłuczeń.

Jak wynika z relacji świadków zdarzenia, na miejsce przyjechała karetka Pogotowia Ratunkowego, której załoga przebadała poszkodowanego funkcjonariusza oleśnickiej „drogówki”. Ten jednak na szczęście nie wymagał przewiezienia do szpitala.

Policyjny technik wykonał pomiary miejsca zdarzenia, szkic oraz dokumentację fotograficzną. Przybyłe na miejsce policyjne ekipy ruchu drogowego wykonały oględziny pojazdów biorących udział w zdarzeniu oraz przebadały uczestników na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Kierujący byli trzeźwi. Ruch w tym miejscu odbywał się bez większych utrudnień.

Na miejscu:

-Skoda Octavia WRD KPP Oleśnica

-KIA Ceed WRD KPP Oleśnica

-Citroen Berlingo KPP Oleśnica

2 myśli na temat “Zdarzenie drogowe z udziałem policyjnych motocykli

  • 27 maja 2016 o 18:14
    Permalink

    Widziałem zdarzenie i dokonywanie oględzin miejsca zdarzenia. Policyjna skoda powodowała utrudnia w ruchu lądowym stojąc na podwójnej ciągłej,tak naprawdę bez potrzeby mam fotke pozniej dodam. Rubmy i zdjęcia z wpadek niech się chłopaki ogarna trochę bo sobie za dużo pozwalają. Mam filmik jak się bawią autem (busem) bawią na wileńskiej i na lotnisku muszę to gdzieś opublikować albo wysłać do komendy wewnętrznej i pokaże jak policja pracuje;)

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.