Zatrzymanie pedofila pod Oleśnicą. Słynny Łowca z Wrocławia w akcji

Krzysztof Dymkowski z Wrocławia, znany dzięki swemu programowi telewizyjnego pt. „Łowca Pedofilów”, we współpracy z Funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego KPP Oleśnica, przeprowadził dziś spektakularną zasadzkę na terenie podoleśnickiej miejscowości Ligota Wielka. W wyniku akcji zatrzymany został około 35-letni mężczyzna.

Historia zatrzymania podejrzanego o pedofilię mężczyzny ma jednak swój początek o wiele wcześniej. Na przełomie kwietnia i maja, za pośrednictwem portalu randkowego, Dymkowski rozpoczął prowokację, której celem było potwierdzenie podejrzeń o skłonności mężczyzny do czynności seksualnych z dziećmi. W toku działań udało się zebrać materiały obciążające podejrzanego.

W tej chwili w miejscowości Ligota Wielka pod Oleśnica został zatrzymany nauczyciel nauki jazdy z okolic Trzebnicy który umawiał się już na seks z dzieckiem 13 lat we Wrocławiu 2 maja we Wrocławiu odwołał spotkanie i umówił się w Ligocie wielkiej w ustronnym miejscu koło stadionu 13 latką kazał dziewczynce wziąć kocyk i chciał uprawiać seks bez gumki ale chciał żeby dziewczynka najpierw wypiła piwo to będzie łatwiejsza bardzo był zdziwiony świetna postawa policjantów z Oleśnicy doprowadziła do zatrzymania pedofila Materiały są bardzo mocne 400 stron wydruków I3 rozmowy telefoniczne

Opublikowany przez Krzysztof Dymkowski 16 maja 2018

W trakcie prowokacji mężczyzna umówił się na „bliskie” spotkanie z nieistniejącą 13-latką. Miało mieć ono miejsce na początku miesiąca, w jednej z sieciowej restauracji szybkiej obsługi we Wrocławiu. Finalnie do niego nie doszło. Wskutek intensywnych działań udało się nakłonić mieszkańca Trzebnicy do kolejnego spotkania. Tym razem jego lokalizacja została wyznaczona w ustronnym miejscu, na terenie Ligoty Wielkiej.

Dziś, w godzinach popołudniowych w policyjną zasadzkę wpadł podejrzany o pedofilię mężczyzna. Został błyskawicznie zatrzymany i przewieziony na oleśnicką Komendę. Zostały w stosunku do niego wykonane wszelkie czynności. Mundurowi prowadzą obecnie działania, których celem będzie postawienie zarzutów mężczyźnie. Obecnie pozostaje zatrzymany, a obciążające go dowody w postaci kilkuset stron czatu internetowego a także kilka zapisów z rozmów telefonicznych zostaną wykorzystane w trwającym postępowaniu.

Tak na swoim Facebook’owym profilu komentuje sprawę sam Krzysztof Dymkowski:

Dzięki Świetnej współpracy z wydziałem kryminalnym KPP Oleśnica Mariusz J pochodzący w Wołowa obecnie mieszkający koło trzebnicy, instruktor nauki Jazdy zatrzymany (…) Na początek serdecznie dziękuję dyżurnym KPP Oleśnica , KWP Wrocław , oraz wydziałowi kryminalnemu KPP Oleśnica . Przypomnę Mariusz J instruktor nauki Jazdy (…) umawiał się z 13 latką we Wrocławiu , w dniu 02.05.2018 (…) oczywiście na seks,do spotkania nie doszło odwołał spotkanie (…) pisał do dziecka że z kobietą mu się seks nie układa , był Świadom że pisze z 13 latką , pedofil napisał do dziecka że chodzi mu o seks bez „gumki „ ale w miejscu bardzo Ustronnym , pedofil pisał że dziecku weźmie piwko „żubr „ to będzie łatwiejsza . i pedofil był Swiadom że dziecko mieszka na wiosce pod Oleśnicą Ligota Wielka. (…) Dziecko napisało do pedofila że będzie na polnej Drodze koło stadionu Na wiosce czekać . Policjanci schowali się na polnej drodze , ja stałem od ulicy . jak zobaczyłem srebrną Toyotę Yaris , co miała Podwójne lusterka ( tablice nauki jazdy były magnesowe schowane na tylnim siedzeniu) , szybko dałem znać kryminalnym i zajechałem autem tył auta Pedofila Policja zablokowała go z przodu . Powiem tak . ten facet był tak poniecony bzykaniem dziecka że jak go wyciągnęli z samochodu miał już rozpięty rozporek , jadąc na spotkanie do dziecka pisał aby dziecko wzięło kocyk . (…) Bo jak policja w miejscu zatrzymania sprawdziła telefon pedofila , to pisał z wieloma dziecmi (…)”  

(zachowano oryginalna pisownię) 

źród., fot.: Facebook- Krzysztof Dymkowski 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.