Zagadkowa śmierć 35-latka na obrzeżach miasta

Dziś przed południem oleśnicka Policja otrzymała sygnał o mężczyźnie, który leży w zamkniętym samochodzie zaparkowanym w okolicach ogródków działkowych przy ulicy Wileńskiej w Oleśnicy. Na miejsce udali się Policjanci Wydziału Prewencji aby zweryfikować zgłoszenie.

Mundurowi po przybyciu pod wskazaną lokalizację zastali zamknięty samochód marki Mitsubishi wraz ze znajdującym się w nim mężczyzną. Po dotarciu do jego wnętrza okazało się, że mężczyzna niestety nie żyje. Na miejscu wkrótce potem pojawiło się kilka dodatkowych patroli Policji a także grupa dochodzeniowo – śledcza wraz z prokuratorem.

Denat to około 35 – letni mężczyzna, który znajdował się w zaparkowanym samochodzie. Aktualnie prowadzone są czynności na miejscu zmierzające do ustalenia okoliczności śmierci. Sprawę prowadzona będzie pod nadzorem Prokuratury – powiedziała nam obecna na miejscu prokurator, nadzorująca prowadzone oględziny.

Wstępnie wykluczony został udział osób trzecich, jednak okoliczności śmierci mężczyzny nie są do końca znane. Policjanci ustalili już tożsamość mężczyzny. Wiadomo, że nie był on mieszkańcem powiatu oleśnickiego.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.