Wypadek na Spalicach – FOTO

Do kolejnego już zdarzenia drogowego na skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i Oliwkowej na Spalicach doszło dziś około godziny 17:30. Na miejsce wypadku zadysponowane zostały 2 zastępy z JRG Oleśnica, zespół Ratownictwa Medycznego oraz patrol policji ruchu drogowego.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wydziału ruchu drogowego wynika, że do zdarzenia doszło na skutek nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu Volkswagenowi Passatowi jadącemu ulicą Warszawską w stronę Cieśli, przez Forda Mondeo wyjeżdżającego spod centrum handlowego. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostało około 4-letnie dziecko, które zostało przetransportowane do szpitala.

Przybyłe na miejsce zastępy PSP, po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia przystąpiły do udzielania pomocy poszkodowanym. W pojazdach odłączone zostały również akumulatory a także zneutralizowane zostały wycieki płynów eksploatacyjnych. Ruch w tym miejscu przez około 40-minut był utrudniony. Po około godzinie działania zastępów zostały zakończone i wróciły do jednostki.

SiŚ:

-GBARt 2.5/16 Iveco Eurocargo |511[D]21| JRG Oleśnica

-GBA 2/24 Star/MAN |511[D]22| JRG Oleśnica

-Mercedes Sprinter ZRM (S1)* SPR Oleśnica

-KIA Ceed WRD KPP Oleśnica

PONIŻEJ GALERIA ZDJĘĆ

[huge_it_slider id=”57″]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.