Wypadek na skrzyżowaniu Dobroszyckiej z Wojska Polskiego – FOTO, WIDEO

Dzisiaj (26.IV.16), około godziny 17:30 do SK KP PSP w Oleśnicy, wpłynęło zgłoszenie o wypadku na skrzyżowaniu ulic Dobroszyckiej i Wojska Polskiego. Do zdarzenia zostały zadysponowane dwa zastępy z JRG Oleśnica, zespół Ratownictwa Medycznego oraz patrol policji.

Po dojeździe na miejsce i rozpoznaniu stwierdzono, że w zdarzeniu biorą udział dwa pojazdy, jedna osoba jest poszkodowana a ulica Wojska Polskiego jest nieprzejezdna w obu kierunkach. Kierującemu osobowym Citroenem mężczyźnie, pomocy udzielali Strażacy wraz z załogą karetki pogotowia. Z urazem kręgosłupa szyjnego został on przetransportowany do szpitala w Oleśnicy.

Przybyła na miejsce zdarzenia policyjna „drogówka” ustaliła, że przyczyną zdarzenia jest prawdopodobnie najechanie na tył poprzedzającego pojazdu przez młodego mężczyznę kierującego Audi. Uczestnicy zdarzenia zostali przebadani na obecność alkoholu w wydychanym powietrzu. Oboje kierujący byli trzeźwi.

Na chwilę obecna działania zastępów polegały na: zabezpieczeniu miejsca zdarzania, udzieleniu pomocy przedmedycznej osobie poszkodowanej oraz transporcie jej do karetki. Na miejscu nadal pracują służby, droga jest zablokowana, został wysłany również policyjny technik, który sporządzi dokumentację.

SiŚ:

-GBARt 2.5/16 Iveco Eurocargo |511[D]21| JRG Oleśnica

-SLRr Mitsubishi L200 |511[D]92| JRG Oleśnica

-Volkswagen Crafter ZRM (P) SPR Oleśnica

-KIA Ceed WRD KPP Oleśnica

ZOBACZ WIDEORELACJĘ

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.