Wypadek motocyklisty na drodze wojewódzkiej nr 451

Dzisiejszego popołudnia, po godzinie 19:30, na drodze wojewódzkiej nr 451 relacji Oleśnica – Bierutów, około kilometr przez Bierutowem doszło do zdarzenia drogowego z udziałem młodego mężczyzny poruszającego się na motocyklu. Kierowca jednośladu z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad prowadzonym przez siebie pojazdem a następnie przewrócił się na i bok sunąc kilkadziesiąt metrów po jezdni wypadł z drogi. Na miejscu interweniowały służby, a do czasu ich dojazdu pomocy poszkodowanemu udzielali świadkowie.

Obecni na miejscu Strażacy wraz z Ratownikami Medycznymi. podstawowej karetki oleśnickiego Pogotowia Ratunkowego, udzielili niezbędnej pomocy poszkodowanemu około 20-letniemu mężczyźnie. Następnie został on przetransportowany do szpitala gdzie poddany został specjalistycznej diagnostyce. Jak udało nam się ustalić, Ratownicy mięli u niego stwierdzić gównie poważne otarcia na kończynach, spowodowane tym, że podczas wypadku ubrany był on szoty i najprawdopodobniej jedynie w koszulkę z krótkim rękawem.

Obecni na miejscu Policjanci bierutowskiego Komisariatu wykonywali wstępne czynności na miejscu zdarzenia, zmierzające do ustalenia jego przyczyny oraz dokładnego przebiegu. Ruch na tym odcinku odbywał się wahadłowo. W działaniach udział brały dwa zastępy OSP Bierutów oraz jeden zastęp z JRG Oleśnica.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.