Wypadek 3 samochodów na Dobroszyckiej – FOTO, WIDEO

Dziś (11.X.16), chwilę po godzinie 15:00 oleśnickie służby otrzymały informację o wypadku drogowym, z udziałem 3 samochodów, na ulicy Dobroszyckiej. Na miejsce skierowano kolejno: policyjny patrol ruchu drogowego, zespół Ratownictwa Medycznego oraz dwa zastępy z JRG w Oleśnicy.

2 (Large)

Po dojeździe  zastępów Państwowej Straży Pożarnej na miejsce zdarzenia, stwierdzono, że w zdarzeniu biorą udział 3 pojazdy osobowe marki Volkswagen, Opel i Audi, z czego dwa z nich znajdują się na jednym pasie drogi blokując częściowo ruch. W wyniku zdarzenia jedna osoba odniosła obrażenia ciała, w momencie przyjazdu Strażaków, znajdowała się ona pod opieką zespołu Ratownictwa Medycznego.

10 (Large)

Obecni na miejscu funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego oleśnickiej policji ustalali dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia. Jak udało nam się ustalić kierowcy pojazdów najprawdopodobniej byli trzeźwi. Pozostali uczestnicy zdarzenia nie odnieśli obrażeń ciała, nie wymagali pomocy medycznej.

15 (Large)

Działania zastępów na miejscu zdarzenia trwały około 30 minut i polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz odłączeniu akumulatorów. W wyniku zdarzenia został zablokowany jeden pas drogi lecz mimo to ruch w miejscu zdarzenia odbywał się bez utrudnień.

12 (Large)

SiŚ:

-GBARt 2.5/16 Iveco Eurocargo |511[D]21| JRG Oleśnica

-GBA 2/24 Star/MAN |511[D]22| JRG Oleśnica

-Volkswagen Crafter ZRM (S1) SPR Oleśnica

-Skoda Octavia WRD KPP Oleśnica

WIDEORELACJA

PONIŻEJ GALERIA ZDJĘĆ

[huge_it_slider id=”39″]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.