Uderzyli w przydrożną latarnię i uciekli z miejsca zdarzenia

Dzisiejszego wieczoru, tuż przed godziną 21:00, oleśnickie służby otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do jakiego doszło na ulicy Daszyńskiego w Oleśnicy. Jak wynikało z informacji przekazanych przez osobę zgłaszającą, samochód osobowy miał zjechać z drogi i uderzyć w pobliski słup oświetleniowy, a poruszające się nim osoby, po przestawieniu pojazdu na pobliski parking, uciekły z miejsca zdarzenia. Na miejsce niezwłocznie udały się patrole Policji jak i również zastęp Strażaków.

Po dojeździe patrolu Mundurowych, na miejscu nie było już nikogo z pasażerów osobowej Hondy. Pojazd był zaparkowany na przydrożnym parkingu, naprzeciwko latarni, w którą kilka minut wcześniej uderzył. Policjanci po rozpytaniu świadków i okolicznych mieszkańców rozpoczęli przeczesywanie okolicy w poszukiwaniu uciekinierów. Jak udało nam się ustalić, pojazdem w momencie zdarzenia podróżowały dwie osoby – kobieta i mężczyzna. 

Przybyli na miejsce Strażacy z oleśnickiej Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej zajęli się uszkodzoną w zdarzeniu latarnią. Ta pomimo dość silnego uderzenia nie uległa poważniejszym uszkodzeniom i nie stwarza żadnego zagrożenia dla przechodniów czy przejeżdżających samochodów. O fakcie poinformowane zostało Pogotowie Energetyczne. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.