Starszy mężczyzna zasłabł za kierownicą i uderzył w zaparkowane samochody

Około kwadrans przed godziną 15, Oficer Dyżurny oleśnickiej Policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ulicy Paderewskiego, tuż przy Szkole Podstawowej nr 4. Z uzyskanych informacji wynikało, że samochód osobowy wjechał na pobliski parking i uszkodził kilka stojących na nim pojazdów. Na miejsce skierowano dwa patrole Policji – Mundurowych z Wydziału Prewencji a także Wydziału Ruchu Drogowego.

Po dotarciu Policjantów potwierdzono treść zgłoszenia. Wskutek zasłabnięcia starszego mężczyzny, kierowany przez niego pojazd marki Renault Megane zjechał z drogi na pobliski parking, gdzie uderzył w trzy zaparkowane tam samochody – Skodę Octavię, Volkswagena Passata oraz Peugeota 206, którego siła uderzenia wepchnęła aż na chodnik.

Starszy mężczyzna nie wymagał jednak udzielenia pomocy medycznej. Nie doznał żadnych obrażeń ani nie wyrażał woli udania się do szpitala po zasłabnięciu. Obecni na miejscu Mundurowi wyjaśniają dokładny przebieg zdarzenia. Od uszkodzonych pojazdów zatrzymane zostaną dowody rejestracyjne. Ruch odbywa się bez większych utrudnień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.