Staranowali latarnię i uciekli z miejsca zdarzenia. Osobówka jazdę zakończyła w rowie

Dziś po godzinie 15:00, na drodze gminnej w podoleśnickiej miejscowości Sokołowice doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Kierowca rozpędzony Forda Focusa na białostockich tablicach rejestracyjnych, na łuku drogi najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze a następnie z impetem uderzył w pobliską latarnię, dosłownie ściął jej słup, a następnie wypadł z drogi i znalazł się w rowie po przeciwnej stronie jezdni. Jak relacjonowali pobliscy mieszkańcy, pojazdem podróżowało kilku nienzanych im mężczyzn, którzy uciekli z miejsca zdarzenia.

Na miejscu zdarzenia pojawił się patrol Policjantów Wydziału Ruchu Drogowego oleśnickiej Komendy. Mundurowi zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz zajęli się jego obsługą. Policjanci wykonali czynności zmierzające do ustalenia właściciela pojazdu, a następnie osoby, która kierowała nim podczas zdarzenia.

Obecni na miejscu zdarzenia Mundurowi zabezpieczają odcinek drogi, całkowicie wstrzymując na niej ruch. Trwa oczekiwanie na usunięcie przewróconej latarni, leżącej w poprzek jezdni. O fakcie tym poinformowane zostały odpowiednie służby, które zajmą się zabezpieczeniem uszkodzonej instalacji elektrycznej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.