Skoda wpadła do przydrożnego rowu

Dzisiejszego popołudnia, około kwadrans przed godziną 17:00, na drodze wojewódzkiej nr 451 w miejscowości Świerzna, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu marki Skoda Fabia. Pojazd osobowy wypadł z drogi i znalazł się w pobliskim rowie. Na miejsce zostały niezwłocznie skierowany wszystkie służby – dwa zastępy z oleśnickiej Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej, dwa patrole Policji a także podstawowy zespół Ratownictwa Medycznego.

Po dotarciu służb na miejsce potwierdzono zgłoszenie. W przydrożnym rowie znajdował się samochód osobowy, którym podróżowały dwie kobiety. Jedna z nich została poszkodowana i trafiła pod opiekę Ratowników Medycznych. Doznane obrażenia na szczęście nie zagrażają życiu starszej kobiety.

Obecni na miejscu Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz pojazd biorący w nim udział poprzez odłączenie w nim akumulatora. Przybyła Policja zajęła się wyjaśnianiem okoliczności zdarzenia. Jak udało nam się ustalić, Skodą na oławskich tablicach rejestracyjnych kierowała najprawdopodobniej kobieta w średnim wieku. Poruszając się od strony Oleśnicy w kierunku Bierutowa, na łuku drogi straciła panowanie i wpadła do pobliskiego rowu. Kierująca osobówką była trzeźwa. W miejscu zdarzenia przez ponad godzinę panowały utrudnienia w ruchu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.