Renault wypadło z drogi przebiło mur. Kierowca nietrzeźwy

Dzisiejszego wieczoru, około kwadrans przed godziną 21:00, Oficer Dyżurny oleśnickiej Policji odebrał zgłoszenie z Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego we Wrocławiu o zdarzeniu drogowym, do jakiego doszło na ulicy Moniuszki w Oleśnicy. Wstępne doniesienia brzmiały dość poważnie, bowiem Mundurowych poinformowano o tym, że samochód osobowy uderzył w przydrożny mur a jego kierowca jest najprawdopodobniej nietrzeźwy. Na miejsce niezwłocznie został skierowany patrol Policjantów Wydziału Ruchu Drogowego. Do zdarzenia udali się również Mundurowi Wydziału Prewencji, którzy znajdowali się w pobliżu.

Po przybyciu patroli Policji na miejsce potwierdzono treść otrzymanego zgłoszenia. W poprzek ulicy Moniuszki stał rozbity pojazd osobowy marki Renault Clio, natomiast w jego pobliżu znajdowało się dwóch młodych mężczyzn. Pojazd kilka minut wcześniej wypadł z drogi, przejechał przez chodnik z impetem uderzył w mur stanowiący ogrodzenie pobliskich Zakładów Naprawczych Taboru Kolejowego. Siła uderzenia była na tyle duża, że kilkumetrowy fragment konstrukcji przewrócił się. Podróżujący osobówką nie odnieśli żadnych obrażeń. 

Mundurowi zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz rozpoczęli czynności wyjaśniające okoliczności zdarzenia. Wstępnie wiadomo już, że domniemany kierowca Renault był nietrzeźwy. Mężczyzna został zatrzymany przez Funkcjonariuszy a następnie doprowadzony do oleśnickiej jednostki Policji. Na miejscu zdarzenia trwają czynności. Uszkodzony pojazd blokuje nadal pas ulicy Moniuszki w kierunku skrzyżowania z Limanowskiego. 

Na miejscu:

-Opel Astra WRD KPP Oleśnica

-Volkswagen Caddy WP-I KPP Oleśnica 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.