Renault najechało na tył terenówki. Dwie osoby poszkodowane

Dzisiejszego popołudnia, około godziny 18:30 na starej „ósemce” tuż przed miejscowością Smardzów doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów osobowych. Na miejsce skierowane zostały dwa zastępy z JRG Oleśnica, zespół Ratownictwa Medycznego oraz dwa patrole Policji.

Jako pierwsi na miejscu pojawili się Strażacy. Dowódca po przeprowadzonym rozpoznaniu ustalił, że w zdarzeniu biorą udział dwa pojazdy osobowe, pomiędzy którymi doszło do najechania na tył. W pojeździe marki Nissan Terrano, który zjechał w boczną uliczkę podróżował jedynie kierowca, natomiast w Renault Scenic trzy osoby, z czego dwie zostały ranne.

Do czasu dojazdu karetki Pogotowia Ratunkowego na miejsce zdarzenia pomocy poszkodowanym udzielali Strażacy. Po przybyciu zespołu Ratownictwa Medycznego ranni zostali przekazani Ratownikom Medycznym. Po zaopatrzeniu ich na miejscu zdarzenia trafili do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Na miejscu pracują Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego, którzy wykonują oględziny pojazdów. Wkrótce ma dojechać również grupa dochodzeniowo- śledcza oleśnickiej Komendy. Trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności zdarzenia. Ruch odbywa się jednym pasem, jednak jednocześnie w obu kierunkach. Na miejscu nadal pracuje jeden zastęp Strażaków, którzy zabezpieczają miejsce wypadku.

Siły i Środki:

-GBARt 2.5/16 Iveco Eucorargo |511[D]21| JRG Oleśnica

-GBA 2/24 Star/MAN |511[D]22| JRG Oleśnica

-D 07 02 – Volkswagen Crafter |ZRM (P) | SPR Oleśnica*

-Skoda Octavia WRD KPP Oleśnica

-Skoda Yeti WP-I KPP Oleśnica

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.