Potrąciła małe dziecko po czym uciekła z miejsca zdarzenia

Ciemne audi, najprawdopodobniej kierowane przez kobietę, potrąciło niespełna 5-letnie dziecko po czym odjechało z miejsca zdarzenia. Do zdarzenia doszło popołudniem, na osiedlowym podwórku przy ulicy Kopernika. Na miejscu błyskawicznie zjawili się Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego oraz zespół Ratownictwa Medycznego.

Jak się na szczęście okazało potrącona dziewczynka nie doznała poważniejszych obrażeń. Skończyło się na kilku siniakach oraz zadrapaniach i strachu. Załoga przybyłej na miejsce karetki Pogotowia Ratunkowego udzieliła jej pomocy na miejscu zdarzenia. Nie było konieczności hospitalizacji poszkodowanej.

Natomiast Policjanci po rozmowie ze świadkami zdarzenia ustalili samochód jakim poruszać się mógł sprawca zdarzenia. Miało to być ciemne Audi. Jak się po chwili okazało, podobny samochód stał zaparkowany niedaleko miejsca gdzie doszło do zdarzenia. Miał on dodatkowo wgniecenie na masce oraz uszkodzenia w przedniej części pojazdu. Możliwe, że to właśnie kierowca tego samochodu był uczestnikiem zdarzenia. Nie ma jednak stuprocentowej pewności czy to ten sam pojazd, który widzieli świadkowie zajścia.

Mundurowi sprawdzili również pobliskie budynki pod kątem zainstalowanych tam kamer monitoringu. Niestety nie przyniosło to rezultatów. Czynności zmierzające do wyjaśnienia tej sprawy będzie prowadziła oleśnicka Policja.

Na miejscu:

-Volkswagen Crafter ZRM (S)D07 01 SPR Oleśnica

-Skoda Octavia WRD KPP Oleśnica

2 myśli na temat “Potrąciła małe dziecko po czym uciekła z miejsca zdarzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.