Potrącenie kobiety na Sudoła

Dzisiejszego popołudnia, około godziny 15:10, na skrzyżowaniu ulic Sudoła i Armii Krajowej w Oleśnicy doszło do potrącenia kobiety przez samochód osobowy. Do zdarzenia miało dojść na przejściu dla pieszych, a według relacji świadków, około 30-letnia kobieta miała nie przejeżdżać, lecz przeprowadzać w prawidłowy sposób rower przez jezdnię. O wypadku zostały poinformowane służby ratunkowe, a po kilku minutach na miejscu obecny był już podstawowy zespól Ratownictwa Medycznego oraz patrol Policji. 

Obecni na miejscu Ratownicy Medyczny udzielili pomocy poszkodowanej kobiecie, a następnie przetransportowali ją do pobliskiego szpitala. Jak wynika z naszych informacji, miała ona doznać ogólnych obrażeń między innymi klatki piersiowej i kończyny dolnej. Jej życiu jednak nie zagraża niebezpieczeństwo. W trakcie udzielania pomocy pacjentce pas ulicy Sudoła w kierunku ronda Jana Pawła II był zablokowany, w związku z czym tworzyły się dość duże korki. Obecnie ruch odbywa się już bez większych utrudnień.

Jak wynika z relacji świadków zdarzenia, do zdarzenia doszło na przejściu dla pieszych, przez które 30-latka miała przeprowadzać rower. W momencie gdy kobieta znajdowała się na jezdni, z nieznanych na chwilę obecną przyczyn. potrącił ją mężczyzna kierujący pojazdem osobowym. Obecnie na miejscu trwają policyjne czynności. Mundurowi wyjaśniają dokładny przebieg i okoliczności wypadku. 

Jak wynika z naszych informacji, poszkodowana 30-latka po przewiezieniu do szpitala i wykonaniu szczegółowej diagnostyki została zwolniona do domu. Nie doznała bowiem żadnych obrażeń wymagających hospitalizacji. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. Sprawę pomiędzy uczestnikami – kobietą oraz kierowcą osobowego Seata Leona, rozstrzygali oleśniccy Mundurowi. 

Na miejscu:

-D 01 18 – Volkswagen Crafter |ZRM (P)| SPR Oleśnica*

-Volkswagen T6 WP-I KPP Oleśnica

3 myśli na temat “Potrącenie kobiety na Sudoła

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.