Poranne zderzenie dwóch Fordów

Dzisiejszego poranka (28.IX.16), chwilę po godzinie 8:00 do SK KP PSP w Oleśnicy wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym na skrzyżowaniu ulicy Wojska Polskiego z drogą w kierunku Jenkowic. Na miejsce zostały zadysponowane 2 zastępy z JRG Oleśnica, zespół Ratownictwa Medycznego oraz patrol ruchu drogowego.

Po dojeździe na miejsce zdarzenia i rozpoznaniu stwierdzono, że w zdarzeniu udział biorą dwa pojazdy marki Ford, które blokują ruch na skrzyżowaniu a jedna osoba w wyniku zdarzenia została poszkodowana. Działania zastępów przy tym zdarzeniu ograniczyły się jedynie do zabezpieczenia miejsca zdarzenia i kierowania ruchem.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń obecnych na miejscu funkcjonariuszy wydziału ruchu drogowego oleśnickiej policji, do zdarzenia doszło na skutek nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu Fordowi Focusowi przez Forda Galaxy. Na skutek zdarzenia kobieta kierującą Focusem  z obrażeniami ciała została przetransportowana przez przybyły na miejsce zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala przy ulicy Kamieńskiego we Wrocławiu.

Na miejscu obecna była grupa dochodzeniowo- śledcza oleśnickiej policji. Trwa dokładne wyjaśnianie przyczyn i okoliczności zdarzenia. Ruch w tym miejscu przez ponad 2 godziny odbywał się wahadłowo, panowały spore utrudnienia.

SiŚ:

-GBARt 2.5/16 Iveco Eurocago |511[D]21| JRG Oleśnica

-GBA 2/24 Star/MAN |511[D]22| JRG Oleśnica

-Volkswagen Crafter ZRM (S1) SPR Oleśnica[?]

-KIA Ceed WRD KPP Oleśnica

-Citroen Berlingo GD-Ś KPP Oleśnica

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.