Tragiczny wypadek w Sycowie. Nie żyje 5-letni chłopiec przejechany przez ciągnik

Dziś przed godziną 19:00, w okolicach oczyszczalni ścieków w Sycowie doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia. Pod kołami ciągnika rolniczego zginęło 5-letnie dziecko. Na miejscu interweniowały liczne siły służb ratowniczych.

Do akcji zaangażowane zostały zastępy PSP z JRG Syców, kilka patroli Policji oraz ekipa Ratownictwa Medycznego – śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Wrocławia. Ten wylądował na polu, w pobliżu miejsca gdzie doszło do tragedii.

Początkowo pomocy ofierze wypadku udzielali Strażacy a także Policjanci, którzy podjęli jego reanimację. Tą po kilkunastu minutach przejęła załoga przybyłego na miejsce śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety mimo wysiłków Ratowników nie udało się uratować poszkodowanego. Około godziny 20:10 lekarz stwierdził jego zgon.

Na miejscu aktualnie trwają oględziny miejsca zdarzenia z udziałem prokuratora. Czynności wykonuje również grupa dochodzeniowo- śledcza oleśnickiej Komendy Policji. Trwa ustalenie okoliczności tragedii. Ciało ofiary najprawdopodobniej zostanie skierowane do wrocławskiego Zakładu Medycyny Sądowej celem przeprowadzenia sekcji zwłok.

Jak udało nam się ustalić, chłopiec popołudniem miał się znajdować poza domem- bawił się na podwórku. W pewnym momencie zniknął z oczu opiekunom, którzy podjęli jego poszukiwania. Te zakończyły się dość szybko i niestety tragicznie. Zmiażdżonego pięciolatka odnaleziono na pobliskim polu. Został najprawdopodobniej przejechany przez ciągnik rolniczy podczas trwających żniw. Niestety jak się okazało na ratunek było już za późno…

Jedna myśl na temat “Tragiczny wypadek w Sycowie. Nie żyje 5-letni chłopiec przejechany przez ciągnik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.