Opady marznącego deszczu przyczyną serii zdarzeń na drogach powiatu

Dzisiejszego popołudnia, na drogach powiatu oleśnickiego doszło do serii zdarzeń drogowych spowodowanych niedostosowaniem prędkości do panujących warunków atmosferycznych. Od około godziny 14:00 pada marznący deszcz, na jezdni tworzy się gołoledź. Strażacy, Policjanci a także Ratownicy Medyczni wiele razy interweniowali dziś w związku z wypadkami czy kolizjami, do jakich dochodziło na powiatowych drogach.

Nasza redakcja pojawiła się na miejscu jedynie kilku zdarzeń, do jakich doszło tego popołudnia. W tym miejscu apelujemy o ostrożność podczas jazdy samochodem- zdejmijmy nogę z gazu. Na drogach wciąż jest bardzo ślisko!

2 myśli na temat “Opady marznącego deszczu przyczyną serii zdarzeń na drogach powiatu

 • 2 grudnia 2018 o 16:11
  Permalink

  Niecałe 30 km/h i lód na drodze to nie wina kierowców. Droga powiatowa zaniedbana! Dopiero 1,5h po pierwszym wypadku znalazla się solarka i dojechała do skrzyżowania w Dziadowej Kłodzie! Brawo władze samorządowe! Na początku kadencji już wtopa!

  Odpowiedz
 • 4 grudnia 2018 o 23:18
  Permalink

  Pierdolisz takie głupoty , że się tego słuchać nie da, cały powiat ma objechać solarka w mgnieniu oka bo drogi lekko przymroziło a agentom w tym zestawieniu mózg służy chyba do tego co Tobie. Ja jakoś spokojnie dojechałem w 2 strony do Wrocławia gdy na drogach panowała owa „szklanka” i o proszę, jestem cały bo kurwa myślę a nie zapierdalam, idź do kuchni się czymś zająć.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.