Nowe radiowozy oleśnickich stróżów prawa – ZDJĘCIA


Warning: A non-numeric value encountered in /autoinstalator/wordpress2/wp-content/plugins/slider-image/slider.php on line 2131

Dziś, około południa, na ręce oleśnickich Policjantów uroczyście zostały wręczone dwa nowe radiowozy. Pojazdy marki KIA Ceed docelowo służyć będą w wydziale ruchu drogowego lokalnej Komendy Policji.

Koszt zakupu samochodów został pokryty ze środków Komendy Głównej Policji oraz lokalnych samorządów. Koszt obu pojazdów to około 120 tys. zł.

Jak zapewniał  Komendant Powiatowy Robert Wodejko, wymiana radiowozów na chwilę obecną jest bardzo potrzebna, gdyż te, którymi lokalny stróże prawa na co dzień patrolują ulice miasta i powiatu są już mocno wyeksploatowane oraz dość awaryjne. Część z nich, z uwagi na swój stan techniczny, musiała nawet zostać wycofana ze służby.

Na uroczystości obok przedstawicieli oleśnickiej KPP zjawił się również burmistrz- Michał Kołaciński. Kluczyki do nowych radiowozów wręczył zastępca starosty Piotr Karasek, po czym te wyruszyły na patrol. Miejmy nadzieję, że będą one służyły długo i bezawaryjnie.

PONIŻEJ GALERIA ZDJĘĆ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.