Groził, że skoczy z dachu kamienicy

Dzisiejszego popołudnia, około godziny 18:20, Dyżurni oleśnickich służb ratunkowych, odebrali formatki z Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego we Wrocławiu, o osobie, która znajduje się na dachu jednej z kamienic przy ulicy 3 Maja, i grozi popełnieniem samobójstwa. Na miejsce niezwłocznie skierowane zostały trzy zastępy Straży Pożarnej a także patrol Policji.

Jako pierwsi na miejsce dotarli Policjanci, a tuż po nich zadysponowane zastępy Straży, w tym samochód z drabiną mechaniczną. W momencie dojazdu służb, na dachu wspomnianego budynku nie ujawniono żadnej osoby. Jak się okazało, mężczyzna, który jeszcze chwilę wcześniej groził oddaniem samobójczego skoku, sam zszedł z dachu.

Obecni na miejscu Strażacy po złożeniu sprawionego, lecz szczęśliwie nieżutego, skokochronu powrócili do jednostki. Policjanci zatrzymali sprawcę zamieszania. Jak się okazało, mężczyzna w wieku około 40-lat był nietrzeźwy, a dodatkowo kilkanaście minut wcześniej awanturował się w jednym z budynków przy ul. Mickiewicza, gdzie także interweniowali Mundurowi. Desperat trafił na oleśnicką Komendę Policji. Mundurowi prowadzą w tej sprawie postępowanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.