Dacia wjechała na przystanek autobusowy i uderzyła w latarnię

Dziś około południa, oleśnickie służby otrzymały zgłoszenia dotyczące zdarzenia drogowego, do jakiego miało dojść na ulicy 11 Listopada w Oleśnicy. Ze wstępnych informacji wynikało, że samochód osobowy zjechał z drogi i uderzył w przydrożną latarnię oświetleniową. Na miejsce niezwłocznie zostały skierowane wszystkie służby- dwa zastępy Straży Pożarnej, podstawowy zespół Ratownictwa Medycznego a także patrol Policji.

Po dotarciu służb na miejsce potwierdzono zgłoszenie. Jak się okazało, samochód osobowy marki Dacia Sandero zjechał z drogi, wjechał na przystanek autobusowy po przeciwnej stronie jezdni, gdzie staranował oznakowanie a następnie uderzył w latarnię oświetlenia ulicznego. Jak udało nam się ustalić, co najmniej jedna osoba miała zostać poszkodowana. Pomocy udzielili jej obecni na miejscu Ratownicy Medyczni.

Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się bez większych utrudnień. Obecni na miejscu Mundurowi wyjaśniają jak doszło do zdarzenia. Jego okoliczności oraz przyczyny na chwilę obecną nie są nam znane. Na miejscu pojawili się także przedstawiciele pogotowia energetycznego, którzy zabezpieczą uszkodzona latarnię. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.