Dachowanie Volkswagena za Ligotą Wielką

Około godziny 10:40, na drodze pomiędzy Ligotą Wielka a Małą doszło do zdarzenia drogowego. Na łuku drogi dachował osobowy Volkswagen Polo. Na miejscu interweniowały dwa zastępy PSP z Oleśnicy, podstawowa karetka Pogotowia Ratunkowego oraz patrol Policji.


Po dojeździe zastępów na miejsce zdarzenia ustalono, że w zdarzeniu udział bierze jeden pojazd marki Volkswagen, który znajduje się na dachu, w przydrożnym rowie. Pojazdem podróżowała jedna osoba- kobieta, została ona z urazem ręki przetransportowana do szpitala. Działania Straży Pożarnej skupiły się głownie na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz odłączeniu akumulatora w pojeździe.

Jak ustalili obecni na miejscu zdarzenia funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego oleśnickiej Policji, kobieta kierująca osobowym VW Polo, na strzelińskich tablinach rejestracyjnych, nie dostosowała prędkości do panujących na drodze warunków, a następnie wpadła w poślizg. Pojazd następnie wpadł do przydrożnego rowu gdzie kilkukrotnie dachował. Samochód poruszał się od strony Ligoty Małej w stronę Oleśnicy.

Na miejscu trwają policyjne czynności mające ustalić dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia. Zablokowany jest pas drogi w kierunku Ligoty Małej. Kierowcy mogą napotkać niewielkie utrudnienia.

Siły i Środki:

-GBARt 2.5/16 Iveco Eurocargo |511[D]21| JRG Oleśnica

-GBA 2/24 Star/MAN |511[D]22| JRG Oleśnica

-Volkswagen Crafter ZRM (P)D07 02 SPR Oleśnica

-KIA Ceed WRD KPP Oleśnica

 

Jedna myśl na temat “Dachowanie Volkswagena za Ligotą Wielką

  • 18 marca 2017 o 21:15
    Permalink

    Dobrze, że nic jej sie nie stało ! Każdemu moze zdążyć sie wypadek

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.