Dachowanie samochodu osobowego pod Jenkowicami

Tuż przed godziną 18:00, niedaleko niebezpiecznego skrzyżowania w Jenkowicach doszło do zdarzenia drogowego. Osobowy Peugeot 407 wypadł z drogi a następnie dachował w przydrożnym rowie. Na miejsce skierowane zostały zastępy Straży Pożarnej, karetka Pogotowia a także patrol Policji.

Jako pierwsi na miejscu pojawili się Ratownicy Medyczni, który zaopiekowali się  poszkodowanymi pasażerami Peugeota. Pojazdem podróżowała trzyosobowa rodzina z Długołęki- mężczyzna(kierowca), kobieta w zaawansowanej ciąży oraz dziecko. Osoby te trafiły do oleśnickiego szpitala. Na szczęście stan w jakim się znajdują nie zagraża ich życiu.

Wstępnie wiadomo, że osobówka tuż za słynnym skrzyżowaniem wpadła w poślizg a następnie sunąc bokiem wpadła do przydrożnego rowu gdzie dachowała. Pojazd zatrzymał się dopiero opierając się o betonowy przepust. Na miejscu obecni są Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego, którzy prowadzą czynności wyjaśniające. Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się już bez utrudnień.

AKTUALIZACJA- 21:13: Jak udało nam się ustalić, do zdarzenia doszło z powodu samochodu, który na pobliskim skrzyżowaniu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu Peugeotowi, którego kierowca zmuszony był do wyminięcia pojazdu celem uniknięcia zdarzenia. Jego kierowca odjechał z miejsca zdarzenia.

Na miejscu:

-GBARt 2.5/16 Iveco Eurocargo |511[D]21| JRG Oleśnica

-GBA 2/24 Star/MAN |511[D]22| JRG Oleśnica

-D 07 02 – Volkswagen Crafter |ZRM (P)| SPR Oleśnica

-Skoda Octavia WRD KPP Oleśnica

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.