Czołowe zderzenie przed budynkiem sądu

Dziś, około godziny 10:45, na skrzyżowaniu ulic 3 Maja, Sienkiewicza i Wały Jagiellońskie w Oleśnicy, doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wyniku wypadku poszkodowana została jedna osoba kierująca Audi. Po udzieleniu pomocy przez Ratowników Straży, trafiła do oleśnickiego szpitala.

Na miejscu interweniowały dwa zastępy z oleśnickiej Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej a także patrol Policji. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz samochody biorące w nim udział. Udzieli także pomocy oraz wsparcia psychicznego osobie poszkodowanej. Ta, z uwagi na swoją przeszłość chorobową, musiała trafić do szpitala na specjalistyczną diagnostykę.

Pracujący na miejscu Policjanci ustalali dokładny przebieg zdarzenia. Wstępnie ustalono, że jego prawdopodobnym sprawcą jest kierujący białym Nissanem, który nie ustąpił pierwszeństwa, jadącemu na wprost Audi. Mężczyzna, z zamiarem skrętu w lewo, zjechał na przeciwległy pas ruchu, po którym poruszał się ciemny samochód, w wyniku czego doszło do czołowego zderzenia obu pojazdów. Ruch w miejscu zdarzenia jest nadal utrudniony.

 

Jedna myśl na temat “Czołowe zderzenie przed budynkiem sądu

  • 4 marca 2019 o 13:22
    Permalink

    Strażacy jako pierwsi udzielali pomocy do przyjazdu Służb Ratowniczych, którzy przejęli pacjenta i przetransportowali do szpitala. Także warto by było przy rzetelności opisu dodać tę informację.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.